Każdy przejazd Szczecin - Berlin świadczymy na zasadzie "door to door" . Zabieramy Państwa spod adresu zamieszkania na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego i zawozimy na lotnisko. Jeśli nie mieszkacie w Szczecinie nasz bus do Berlina zabierze was spod dworca PKP Szczecin Główny. Po przyjeździe pod terminal lotniczy jest możliwość skorzystania z pomocy kierowcy przy odprawie.
SBS wychodzi na przeciw bardzo wysokim wymaganiom klientów. Świadczymy specjalistyczne usługi przewozu ważnych osobistości, prezesów, menedżerów wyższego szczebla, kadr zarządczych oraz biznesmenów. Flotę stanowią luksusowe auta marki Mercedes klasy S, Audi A6, BMW seria5.
Dowozimy na dworce kolejowe, autobusowe. Zapewniamy transport na koncerty, oraz dowozy na adresy w Berlinie. (tekst na główną na slidera) Drodzy Podróżni! Oprócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również dotrzeć z nami do centrum stolicy Niemiec.
Poza transferami lotniskowymi ważna rolę odgrywają w naszej firmie wynajmy mikrobusów, oraz autokarów. Nasza oferta skierowana jest do klientów oczekujących, najwyższej jakości i rzetelności. Usługi realizowane są w oparciu flotę eleganckich i nowoczesnych samochodów osobowych, busów, minibusów oraz autokarów, renomowanych marek, prowadzonych przez profesjonalnych kierowców.
Obsługujemy podmiany marynarzy grup remontowych i stoczniowych. Jeździmy do portów, baz promowych i lotnisk w całej Europie

Airport Transfer Szczecin Berlin

VIP Transfer

Transfery do centrum Berlina

Wynajem luksusowych busów i mikrobusów

Podmiany Marynarzy

Wynajem luksusowych busów i mikrobusów

 

Nasza oferta skierowana jest do klientów oczekujących najwyższej jakości i rzetelności.

Usługi realizowane są w oparciu o flotę eleganckich i nowoczesnych samochodów osobowych, busów, minibusów oraz autokarów, renomowanych marek, prowadzonych przez profesjonalnych kierowców.

 

Dla naszych klientów zapewniamy:
  • Wyjazdy służbowe, 
  • delegacje w Polsce i Europie
  • Oferujemy obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych
  • Wyjazdy do parków rozrywki
  • Przewozimy grupy na wesela i młode pary
  • Zapewniamy dowóz pracowników z terenu Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.
Każde zlecenie, które chcą Państwo wykonać niewątpliwie zrealizujemy po konkurencyjnej cenie i na odpowiednim poziomie!
Zapraszamy do złożenia zapytania lub o kontakt z naszym Call Center