Każdy przejazd Szczecin - Berlin świadczymy na zasadzie "door to door" . Zabieramy Państwa spod adresu zamieszkania na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego i zawozimy na lotnisko. Jeśli nie mieszkacie w Szczecinie nasz bus do Berlina zabierze was spod dworca PKP Szczecin Główny. Po przyjeździe pod terminal lotniczy jest możliwość skorzystania z pomocy kierowcy przy odprawie.
SBS wychodzi na przeciw bardzo wysokim wymaganiom klientów. Świadczymy specjalistyczne usługi przewozu ważnych osobistości, prezesów, menedżerów wyższego szczebla, kadr zarządczych oraz biznesmenów. Flotę stanowią luksusowe auta marki Mercedes klasy S, Audi A6, BMW seria5.
Dowozimy na dworce kolejowe, autobusowe. Zapewniamy transport na koncerty, oraz dowozy na adresy w Berlinie. (tekst na główną na slidera) Drodzy Podróżni! Oprócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również dotrzeć z nami do centrum stolicy Niemiec.
Poza transferami lotniskowymi ważna rolę odgrywają w naszej firmie wynajmy mikrobusów, oraz autokarów. Nasza oferta skierowana jest do klientów oczekujących, najwyższej jakości i rzetelności. Usługi realizowane są w oparciu flotę eleganckich i nowoczesnych samochodów osobowych, busów, minibusów oraz autokarów, renomowanych marek, prowadzonych przez profesjonalnych kierowców.
Obsługujemy podmiany marynarzy grup remontowych i stoczniowych. Jeździmy do portów, baz promowych i lotnisk w całej Europie

Airport Transfer Szczecin Berlin

VIP Transfer

Transfery do centrum Berlina

Wynajem luksusowych busów i mikrobusów

Podmiany Marynarzy

VIP TRANSFER SZCZECIN BERLIN 

Firma SBS wychodzi na przeciw bardzo wysokim wymaganiom klientów..

Świadczymy specjalistyczne usługi przewozu ważnych osobistości, prezesów, menedżerów wyższego szczebla, kadr zarządczych oraz biznesmenów. Flotę stanowią  luksusowe auta marki Mercedes klasy S, BMW 7 (5GT). Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców odznaczających się wysoką kulturą osobistą i obyciem, zawsze eleganckich, dyskretnych oraz swobodnie władających językiem angielskim. Umożliwiamy dokonanie rezerwacji na terenie Szczecina, ale też wykraczamy poza obszar województwa zachodniopomorskiego. Realizujemy nasze usługi na terenie Polski oraz Europy. Działamy profesjonalnie, docierając zawsze we wskazane miejsce w wyznaczonym terminie.

 

Dla naszych klientów organizujemy:
  • mobile office,
  • przewozy z i na lotniska,
  • concierge,
  • eventy korporacyjne,
  • inne usługi na życzenie klienta.

Satysfakcja gwarantowana!!!

Z naszych usług skorzystali już najsłynniejsze gwiazdy światowej estrady, znani sportowcy, politycy i inne medialne osoby.

Nasza Firma oferuje pełną dyspozycyjność przez 24 h, siedem dni w tygodniu oraz indywidualne podejście do Klienta!

Business Class w wyjątkowym wydaniu wyłącznie z naszą firmą - VIP Premium Transfer!

Nasi szoferzy są wyłącznie do Państwa dyspozycji!