Każdy przejazd Szczecin - Berlin świadczymy na zasadzie "door to door" . Zabieramy Państwa spod adresu zamieszkania na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego i zawozimy na lotnisko. Jeśli nie mieszkacie w Szczecinie nasz bus do Berlina zabierze was spod dworca PKP Szczecin Główny. Po przyjeździe pod terminal lotniczy jest możliwość skorzystania z pomocy kierowcy przy odprawie.
SBS wychodzi na przeciw bardzo wysokim wymaganiom klientów. Świadczymy specjalistyczne usługi przewozu ważnych osobistości, prezesów, menedżerów wyższego szczebla, kadr zarządczych oraz biznesmenów. Flotę stanowią luksusowe auta marki Mercedes klasy S, Audi A6, BMW seria5.
Dowozimy na dworce kolejowe, autobusowe. Zapewniamy transport na koncerty, oraz dowozy na adresy w Berlinie. (tekst na główną na slidera) Drodzy Podróżni! Oprócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również dotrzeć z nami do centrum stolicy Niemiec.
Poza transferami lotniskowymi ważna rolę odgrywają w naszej firmie wynajmy mikrobusów, oraz autokarów. Nasza oferta skierowana jest do klientów oczekujących, najwyższej jakości i rzetelności. Usługi realizowane są w oparciu flotę eleganckich i nowoczesnych samochodów osobowych, busów, minibusów oraz autokarów, renomowanych marek, prowadzonych przez profesjonalnych kierowców.
Obsługujemy podmiany marynarzy grup remontowych i stoczniowych. Jeździmy do portów, baz promowych i lotnisk w całej Europie

Airport Transfer Szczecin Berlin

VIP Transfer

Transfery do centrum Berlina

Wynajem luksusowych busów i mikrobusów

Podmiany Marynarzy

Airport Transfer Szczecin Berlin Brandenburg

 

Bezproblemowy Państwa odbiór i bezpieczny dojazd do celu to nasza dewiza do sukcesu!

Zapewniamy kompleksowe przewozy na lotnisko Berlin Brandenburg. Każdy przejazd Szczecin Berlin świadczymy na zasadzie "door to door". Zabieramy Państwa spod adresu zamieszkania na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego i zawozimy na lotnisko. Jeśli nie mieszkacie Państwo w Szczecinie nasz bus do Berlina podstawimy pod dworzec PKP Szczecin Główny. Po przyjeździe pod terminal lotniczy jest możliwość skorzystania z pomocy kierowcy przy odprawie. Dla dzieci zapewniamy nosidełka, foteliki i podkładki. Dostosowujemy się do Państwa odlotów/przylotów i zapewniamy bezproblemowy transfer na lotnisko do Berlina

 

Odbieramy pasażerów z całego
województwa zachodniopomorkiego:
  • Stargardu Szczecińskiego,
  • Gryfina,
  • Goleniowa,
  • Nowogardu,
  • Pyrzyc,
  • Gryfic,
  • Stepnicy
  • Polic
  • jak i wszystkich kurortów nadmorskich. 

Mierzyn oraz Bezrzecze w cenie odbioru Szczecina!

Jak nas rozpoznać?
Na powrocie z lotnisk kierowcy oczekują na Państwa bezpośrednio przy bramce przylotów z tabliczką SBS SZCZECIN. Na lotnisku nie błądzisz i nie szukasz naszego samochodu!
Każdy kierowca jest ubrany w garnitur lub marynarkę, ma jasną koszulę oraz niebieski krawat.
 
Nasza pełna oferta na przejazdy Szczecin Berlin:
- Individual Transfer
- VIP Premium Transfer
- Group Transfer
 
Wszystkie Transfery odbywają się w systemie
door-to-door bez dodatkowej opłaty!
 
*Zapewniamy transport grupowy do wszystkich portów lotniczych w Polsce min. do: Goleniowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Zielonej Góry, Wrocławia oraz lotnisk w całej w Europie.