Każdy przejazd Szczecin - Berlin świadczymy na zasadzie "door to door" . Zabieramy Państwa spod adresu zamieszkania na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego i zawozimy na lotnisko. Jeśli nie mieszkacie w Szczecinie nasz bus do Berlina zabierze was spod dworca PKP Szczecin Główny. Po przyjeździe pod terminal lotniczy jest możliwość skorzystania z pomocy kierowcy przy odprawie.
SBS wychodzi na przeciw bardzo wysokim wymaganiom klientów. Świadczymy specjalistyczne usługi przewozu ważnych osobistości, prezesów, menedżerów wyższego szczebla, kadr zarządczych oraz biznesmenów. Flotę stanowią luksusowe auta marki Mercedes klasy S, Audi A6, BMW seria5.
Dowozimy na dworce kolejowe, autobusowe. Zapewniamy transport na koncerty, oraz dowozy na adresy w Berlinie. (tekst na główną na slidera) Drodzy Podróżni! Oprócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również dotrzeć z nami do centrum stolicy Niemiec.
Poza transferami lotniskowymi ważna rolę odgrywają w naszej firmie wynajmy mikrobusów, oraz autokarów. Nasza oferta skierowana jest do klientów oczekujących, najwyższej jakości i rzetelności. Usługi realizowane są w oparciu flotę eleganckich i nowoczesnych samochodów osobowych, busów, minibusów oraz autokarów, renomowanych marek, prowadzonych przez profesjonalnych kierowców.
Obsługujemy podmiany marynarzy grup remontowych i stoczniowych. Jeździmy do portów, baz promowych i lotnisk w całej Europie

Airport Transfer Szczecin Berlin

VIP Transfer

Transfery do centrum Berlina

Wynajem luksusowych busów i mikrobusów

Podmiany Marynarzy

Transfer do Centrum Berlina

 

Bezproblemowy Państwa odbiór i bezpieczny dojazd do celu to nasza dewiza do sukcesu

Drodzy Podróżni! Oprócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również dotrzeć z nami do centrum stolicy Niemiec.

Dowozimy na dworce kolejowe, autobusowe. Zapewniamy transport na koncerty, oraz dowozy na adresy w Berlinie. 

 

Pomożemy zawożąc Państwa na:
  • Alexanderplatz
  • Hauptbahnhof (HBF)
  • Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB)
  • Ostbahnhof
  • hale koncertowe
Berlin HBF und Alexanderplatz
Transfer na dworce kolejowe
Jeśli masz dalsze połączenie z Berlina koleją lub autokarem i podróżujesz po Europie, jedź z naszą firmą na Berlińskie dworce kolejowe i autobusowe. 
Pasażerów dojeżdżających na główny dworzec kolejowy HBF wysadzamy i odbieramy przy wejściu od EuropaPlatz, przy budkach telefonicznych (15 merów, vis a vis głównego wejścia).
Pasażerowie dojeżdżający na główny dworzec autobusowy (ZOB) proszeni są o oczekiwanie na nas przy szlabanie wjazdowym na dworzec.
 
"Na zakupy, na wycieczkę, do domu, do znajomych ... Nie ma problemu!"
 
Udaj się na zakupy, zjedz w najdroższych restauracjach Europy, zwiedzaj zabytki i wspaniałe muzea! Poczuj bogactwo jakie kryje w sobie stolica Niemiec. Przewozy do centrum Berlina - przystanek Alexanderplatz. Jedź na cały dzień i baw się Europą!
 
Masz ciężki bagaż? Potrzebujesz być odebrany spod adresu zamieszkania w Berlinie? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj w Szczecinie dojeżdżasz również pod dom.
 
Korzystajcie Państwo z naszych usług tak często jak to tylko możliwe.