Prowadząc działalność na niewątpliwie wymagającym rynku usług transportowych i turystycznych jakim jest Szczecin, mamy przede wszystkim na uwadze zadowolenie podróżnych oraz dobry wizerunek naszej firmy. 

Firma SBS

Dzięki rzetelnej pracy wieloosobowej załogi oraz wielkiej determinacji właścicieli w dążeniu do trafnie wyznaczonych celów, realizujemy udane przewozy Szczecin Berlin lotnisko Brandenburg.

Komfort podróży

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach pasażerskich, a także wszystkie licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowych osób.

Najnowsze pojazdy

Dysponujemy znakomitymi w pełni klimatyzowanymi autami o wysokim standardzie wyposażenia. Nasza flota jest regularnie serwisowana oraz spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie.

Profesjonalni kierowcy

Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym znanym z wysokiej kultury osobistej, doskonałej znajomości każdej trasy oraz posługujący się językami obcymi. 

Wieloletnie doświadczenie

 Prowadząc działalność na niewątpliwie wymagającym rynku usług transportowym i turystycznym jakim jest Szczecin, mamy przede wszystkim na uwadze zadowolenie podróżnych oraz dobry wizerunek naszej firmy!

Nasza Firma

Kilka istotnych informacji

Dzięki rzetelnej pracy wieloosobowej załogi oraz wielkiej determinacji właścicieli w dążeniu do trafnie wyznaczonych celów, realizujemy udane przewozy Szczecin Berlin i przewozy Berlin Szczecin. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług transportowych. Obecnie w skład naszego taboru wchodzi około 20 samochodów, w tym 20 osobowe Mercedesy Sprnitery, busy 9 i 8 osobowe, komfortowe vany oraz luksusowe samochody osobowe. Przedsiębiorstwo SBS jest dużą firmą transportową w województwie Zachodniopomorskim, co daje nam możliwość zrealizować nawet największe zlecenie transportowe. Jakość obsługiwanych tras i bezpieczeństwo naszych pasażerów to nasza dewiza do sukcesu!

Oferujemy

Obsługujemy połączenia na lotnisko Brandenburg (BER), jak również do centrum. Zarówno przewozy do Berlina jak i do Szczecina odbywają się spod domu bez dopłaty!

  • Transfery na/z lotniska Szczecin Berlin.
  • Group Transfer, Individual Transfer, VIP Premium Transfer.
  • Przejazdy do centrum Berlina, dworce kolejowe (HBF), Dworce Autobusowe (ZOB), oraz przejazdy na adresy.
  • Obsługa wycieczek po Polsce i Europie, wycieczki na koncerty, imprezy sportowe, imprezy firmowe, podmiany załóg marynarskich itp.
  • Oferta przewozów gości weselnych wraz z parą młodą.